Reklama
  • Piątek, 10 marca 2017 (09:40)

    Val Kilmer. Niszczy go choroba

Przed laty był gwiazdorem Hollywood. Przystojny i bardzo utalentowany zagrał dotąd wiele wspaniałych i niezapomnianych ról. Wcielił się Jima Morrisona, „Świętego”, Batmana, Mojżesza...

Reklama

Uwodził najpiękniejsze kobiety, m.in. modelkę Cindy Crawford i koleżankę po fachu, Michelle Pfeiffer. Największe sukcesy odnosił w latach 90. ubiegłego wieku.

Potem coś się zmieniło w jego życiu, przytył i grywał głównie w średniej klasy produkcjach. Od kilku lat 57-letni obecnie aktor zmaga się z ciężką chorobą.

Co jakiś czas pojawiają się w mediach informacje, że jest już umierający. Schudł ponad 50 kg. Podobno cierpi na nowotwór gardła. Tak twierdzi Michael Douglas, którego też dotknęła ta choroba.

Sam Val Kilmer zaprzecza tym pogłoskom. Widać jednak, że ostatnio nie czuje się najlepiej. – Trzymaj się Val! – piszą w sieci jego fani.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Oboje pochodzą z rodzin wielodzietnych. Dlatego, kiedy dwa lata temu wzięli ślub, szybko stało się jasne, że powiększenie rodziny to kwestia czasu. I w styczniu żona Tomasza Schuchardta (31) –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.