Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (15:00)

    Tomasz Stockinger kontra Monika Jarosińska

Reklama

Przez ponad 20 lat Tomasz Stockinger (61) był w związku małżeńskim, ale rozwiódł się z żoną. Potem rozstał się w 2013 r. z piękną prawniczką Ewą. Choć w wywiadach aktor deklaruje, że czeka na kolejną miłość, to nie spieszy mu się do małżeństwa.

– Mam doświadczenie, mam papiery i jestem w tym temacie wykwalifikowany. Ślub jest bardziej widowiskiem dla kobiet, aktem triumfu nad mężczyzną. Wtedy już wiadomo, że samiec się poddał – stwierdził.

To jest szowinistyczna wypowiedź, uwłaczająca kobietom. Mój kolega aktor sprowadził nas do zera. Obraził kobiety! Może ma złe doświadczenia? – zastanawia się Monika Jarosińska (42), która od 2012 r. jest szczęśliwą żoną Roberta Korzeniewskiego.

– Nasz ślub nie był żadnym widowiskiem, pamiętam to doskonale. A związek polega na partnerstwie, nie na walce z mężczyzną – zaznacza aktorka. I dodaje: „Życzę Tomkowi, żeby znalazł kobietę, która nie będzie go traktowała przedmiotowo, jak zdobycz”.

Na żywo

Zobacz również

  • To ona, obok takich sław jak: Meryl Streep, Isabelle Huppert i Emmy Stone, triumfowała podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Statuetkę zdobyła za rolę w dramacie „Fences”. W przypadku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.