Reklama
  • Piątek, 19 kwietnia 2013 (15:29)

    Święta naszych gwiazd

Dom, rodzina, suto zastawiony stół... I nic więcej im do szczęścia nie potrzeba. Gwiazdy lubią spędzać Wielkanoc „na leniuszka”. Zupełnie jak my.

Ewa Wachowicz

„Proszę, jaka fantastyczna sałatka mi wyszła! Będzie świetnym dodatkiem do faszerowanego boczku, w sam raz na śniadanko wielkanocne”. Była Miss Polonia, a obecnie autorka telewizyjnych programów kulinarnych, zasiada do stołu z córką, rodzicami, bratem i jego rodziną oraz z przyjaciółmi. Po świątecznym łasowaniu grają w ping-ponga na tarasie jej krakowskiego domu lub idą na spacer.

Martyna Wojciechowska

„Córeczka to moje wszystko...”. Dziennikarka i podróżniczka obchodzi Wielkanoc z rodzicami i córką Marysią. Mała może się wreszcie nacieszyć mamą, która tak dużo czasu spędza daleko od niej – na krańcach świata.

Reklama

Kacper Kuszewski

„Ja tam w święta lubię po prostu odpoczywać”. Serialowy Marek Mostowiak z „M jak miłość” ceni wielkanocne lenistwo. Cieszy go, że nie ma wielu obowiązków i zwyczajnie może „ładować akumulatory”.

Anna Dymna i Krzysztof Orzechowski

„Spójrzcie, jakie piękne pisanki święcimy z mężem”. Aktorka maluje jajka już w Wielki Czwartek. Tego dnia lepi też baranki z masy solnej. W Wielki Piątek uczestniczy w Drodze Krzyżowej w ośrodku dla niepełnosprawnych intelektualnie. A przyziemne sprawy, jak sprzątanie, zostawia na koniec.

Magda Gessler

„Najpierw pięknie udekoruję stół, a potem postawię na nim te baby, które za mną widzicie”. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” sama piecze wszystkie ciasta.

Beata Tadla

„Kto powiedział, że nie umiem malować jajek?”. Prowadząca telewizyjne „Wiadomości” każde święta spędza ze swoim synem Jankiem. To jedna z niewielu okazji, żeby odpocząć i nacieszyć się domowym ciepełkiem.

Łukasz i Paweł Golcowie z rodzinami

„Grunt to zastawiony stół, rodzinka i tradycja!”. Muzykalni bliźniacy z Milówki w Wielki Piątek myją się lodowatą wodą. „Żeby trochę pocierpieć”, jak mówią. W sobotę świecą potrawy: m.in. swojskie wędliny i tarty chrzan. A Wielkanoc zaczynają od rezurekcji, grając pięknie na trąbkach ku chwale Pana.

Iza Miko

„Wprawdzie z Hollywood jest daleko do Warszawy, ale od czego internet?”. Aktorka, która mieszka za oceanem, często stawia na świąteczny stół… laptopa. Dzięki temu może – z pomocą Skype'a – uczestniczyć we wspólnym posiłku z rodziną.

Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska

„Jak to miło tak przytulić się do mamy. Na co dzień i od święta”. Dziennikarka i jej córka aktorka lubią spędzać Wielkanoc w domowym zaciszu. Ulubione danie obu pań to faszerowane jajka. Pani Jolanta robi także znakomite łódeczki z cykorii – napełnione serem, posypane pieprzem oraz natką pietruszki. Pyszne wiosenne danie.

Naj

Zobacz również

  • To ona, obok takich sław jak: Meryl Streep, Isabelle Huppert i Emmy Stone, triumfowała podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Statuetkę zdobyła za rolę w dramacie „Fences”. W przypadku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.