Reklama
  • Piątek, 8 marca 2013 (12:03)

    Stefano Terrazzino pokaże Polakom jak smakuje Sycylia

Nigdy nie bał się wyzwań i ryzykownych decyzji. Dzięki temu kiedyś zawitał do Polski. Dziś staje przed nową próbą sił...

Sam nie może uwierzyć w to, że od jego przyjazdu do Polski mija już 9 lat. W życiu Stefano Terrazzino (33) wiele przez ten czas się wydarzyło. Wygrał „Taniec z gwiazdami” zagrał w kilku serialach, wydał płytę, projektował stroje dla gwiazd, kupił mieszkanie...

– Przyjazd do Polski to był strzał w dziesiątkę! – cieszy się z tamtej decyzji Stefano. Gdy rok temu telewizja TVN wstrzymała emisję „Tańca z gwiazdami”, występujący w show tancerze musieli pomyśleć o nowych zajęciach.

Reklama

Także Stefano szukał planu na dalsze życie. I w końcu go znalazł! Chce połączyć trzy pasje: taniec, gotowanie i podróże na Sycylię. Z taneczną partnerką Pauliną Biernat (26)będą organizować wycieczki na Sycylię z nauką tańca i kursem gotowania dań regionalnej kuchni.

Właśnie kończą przygotowania do pierwszych wypraw do Montaperto i Linosy. – Ten projekt to wakacyjny eksperyment. Jeśli się powiedzie, mam pomysły na wiele innych.

Gdy jechałem do Polski, moi znajomi w Niemczech pukali się w czoło. Teraz gratulują mi decyzji. Wierzę, że i mój nowy plan się powiedzie ! – mówi Stefano.

SK

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.