Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

    Rozenek, Romanowska, Dowbor. Katują się, wylewają z siebie pot i łzy. Muszą mieć idealne figury!

W show-biznesie nie ma miejsca na nadmiar ciał. Każdy kilogram ekstra trzeba spalić od razu!

Na szczęście jest sprawiedliwość na tym świecie. Celebryci, zupełnie tak samo jak normalni ludzie, popuszczają pasa w święta, a potem z przerażeniem odkrywają, jak bardzo utyli.

Na tym jednak podobieństwa się kończą, bo celebryci, w przeciwieństwie do normalnych ludzi, natychmiast po Nowym Roku biorą się za zrzucanie dodatkowych kilogramów. Ale też w przypadku sław bujniejsze kształty to większy problem. Na przykład tancerka: przecież jej partnerowi nie jest wszystko jedno, ile kilogramów podnosi! Pamiętamy, jak narzekał Kamil Kuroczko na koleżankę z turniejów, Agnieszkę Kaczorowską, gdy trochę jej się przytyło i przez to miał kontuzję pleców... Dbałość o wygląd stanowi święty obowiązek każdego celebryty, bo przecież to część ich zawodu. Nie mogą sobie pozwolić na przytycie – muszą zaraz trenować, spalać, wyciskać, męczyć się. Pod tym względem normalni ludzie mają lepiej.

Kasia Kowalska

Reklama

Wokalistka nie wyobraża sobie dnia bez rozciągających ćwiczeń. Ale że nie lubi zbiorowej gimnastyki, zazwyczaj nad ciałem pracuje samotnie we własnym domu. Kasia Kowalska (43) jest zatwardziałą joginką, która uwielbia efektowne figury. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie, że potrafi wykonać pozycję utthita trikonasana.

Agustin Egurolla

Tancerz i choreograf ostatnio zajmował się głównie pracą jurora w telewizyjnych programach: Mam talent i You Can Dance – Po prostu tańcz. Co oznaczało całkowity brak ruchu. Od siedzenia za stołem Agustinowi Egurroli (48) przybyło nieco nadprogramowych kilogramów. Zrzuca je, ćwicząc na siłowni. Jak widać, robi to z zapałem godnym prawdziwego pakera.

Elżbieta Romanowska

Apetycznie zaokrąglona aktorka niemal rok temu zasmakowała w ostrych treningach, startując w Tańcu z gwiazdami. Nabrała takiej kondycji, że wywalczyła drugie miejsce! Bardzo też schudła. By nie dopadł jej efekt jo-jo, Elżbieta Romanowska (33) oddała się w ręce trenera. Podobno to zakapior – nie daje aktorce chwili wytchnienia!

Agata Młynarska

Dziennikarka potrzebowała aż ośmiu lat, żeby odzyskać piękną sylwetkę. Trochę się zaniedbała, pracując w publicznej telewizji. Teraz Agata Młynarska (51) dba o swoją figurę jak o największy skarb, jest pod stałą opieką trenera. Początkowo ciężko ćwiczyła na siłowni. Z czasem odkryła, że równie dobrze służy jej chodzenie z kijkami do nordic walking i joga na świeżym powietrzu.

Maciej Dowbor

Prezenter telewizyjny bywał grubaskiem w dzieciństwie. Przytył też kilka lat temu, gdy doznał kontuzji kolana. Wtedy wziął się ostro za siebie. Od tego czasu codziennie ciężko ćwiczy. Biega, pływa i jeździ na rowerze, czyli uprawia klasyczny triathlon. Startuje nawet w zawodach. Zimą zaś Maciej Dowbor (38) katuje się na siłowni, używając rollera (wałka do wzmacniania mięśni).

Anja Rubik

Modelka od lat święci triumfy na światowych wybiegach u najsłynniejszych projektantów. Wielką karierę Anja Rubik (33) zawdzięcza wyjątkowo szczupłemu ciału. Jak sama zapewnia, nie jest ono efektem głodówek, ale jogi. Aby nie być gołosłowną, pokazała zdjęcie bardzo skomplikowanego ćwiczenia, wykonywanego z trenerką. Do czegoś trzeba mieć kondycję!

Stefano Terrazzino

Mistrz tańca towarzyskiego za ćwiczeniem w pojedynkę nie przepada. Ale że dbać o kondycję musi, Stefano Terrazzino (37) na trening zaprasza zawsze jakąś koleżankę. Z aktorką Agnieszką Sienkiewicz lubi się ścigać na rowerze stacjonarnym.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Jak zwykle perfekcyjna – nie odpuszcza ćwiczeń. Małgorzata Rozenek-Majdan (38) codziennie biega i gimnastykuje się na świeżym powietrzu. Pofolgowała sobie w czasie świąt, biesiadując przez kilka dni z rodziną i przyjaciółmi. Teraz sumiennie zrzuca każdy dodatkowy dekagram.

Mateusz Damięcki

Aktor gra w spektaklu 50 twarzy Greya , gdzie musi odsłonić sporo ciała... Nic dziwnego, że Mateusz Damięcki (35) regularnie uprawia sport. Tak mu to weszło w krew, że gdy brakuje mu czasu na basen czy siłownię, ćwiczy w domu zagrania tenisowe łapką na muchy!

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Mówi po włosku, uwielbia odwiedzać słoneczną Italię i gra tam w filmach. Włosi zaś doceniają jego talent. Niedawno Piotr Adamczyk (44) odebrał na Kapitolu w Rzymie nagrodę dla Osobowości Roku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.