Reklama
  • Czwartek, 9 maja 2013 (15:04)

    Prokop skrytykował program Popielarskiej

Prezenter DD TVN i redaktor naczelny „Przekroju” Marcin Prokop (35) w kilku zdaniach wystawił niepochlebną ocenę nowemu programowi Mai Popielarskiej (40).

W rubryce z listą żenujących tematów, o których nie można przeczytać w numerze, znalazł się talk show Pogodynki „Szpilki i kalosze” emitowany w TVN Meteo: „Już sam tytuł zachęca do oglądania, tego pełnego głębokich myśli o życiu i spulchnianiu gleby programu – ironizuje tygodnik. – „Chwasty w telewizji wyrastają na wiosnę” – podsumowuje.

Niech pisze, co chce... i myśli, co chce

Autorzy programu podchodzą z dużym dystansem do ostrej oceny. Maja Popielarska (40) oraz Jakub Goller, producent talk show „Kalosze i szpilki”, zgodnie z duchem pogodnego talk show, którego tematem są pasje i styl życia oraz przyroda i ogrody, nie uważają, by warto było komentować nieżyczliwą opinię.

Reklama

– Może myśleć, co chce, i pisać, co chce. To jest jego subiektywna ocena i trudno mi się do niej odnieść, bo osobiście mnie ona ani dotyka, ani nie czuję się nią urażony – tłumaczy Goller.

Na żywo

Zobacz również

  • Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów nostalgiczne piosenki o miłości. Lubieżna Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. Dewotka, która nawet na łożu śmierci klęła jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.