Reklama
  • Poniedziałek, 13 marca 2017 (13:00)

    Natasza Urbańska. O czym marzy na urodziny?

W tym roku aktorka skończy czterdzieści lat. Kiedyś obawiała się takiej daty, teraz wita ją z nadzieją na rewolucję w rodzinie.

Reklama

Była jedną z pierwszych osób, które pogratulowały Natalii Kukulskiej (40) narodzin małej Laury. Radosną nowinę o narodzinach dziewczynki Natasza Urbańska (39) przyjęła również za dobrą wróżbę, która jej samej daje nadzieję. Gwiazda marzy o tym, by raz jeszcze zostać mamą i wcale się z tym nie kryje.

– Najbliższy rok to zrealizowanie projektu muzycznego, a później przerwa. To będzie czas na... drugie dziecko! – snuła plany pani Natasza dwa lata temu w jednym z wywiadów.

Nie przestaje wierzyć, że mała Kalinka będzie miała upragnione rodzeństwo.

Sama jest zaskoczona, że aż tak rozsmakowała się w macierzyństwie. Kiedyś całe życie podporządkowała karierze i była pewna, że to jest jej droga do szczęścia. Ale gdy w grudniu osiem lat temu na świat przyszła jej córeczka Kalinka, nowe aktorskie projekty straciły na znaczeniu.

Już wtedy rozmawiali z Januszem Józefowiczem (57) o drugim dziecku. Co prawda mąż gwiazdy ma dzieci z pierwszego małżeństwa, Kamilę (33) i Kubę (23), jednak – również ze względu na różnicę wieku – Kalinka nie ma z nimi bliskich więzi. Pani Natasza nie chciała, by dziewczynka została jedynaczką. Wzorem siostrzanych uczuć jest jej relacja z siostrą Magdaleną, która w każdej sytuacji trzymała jej stronę, w dorosłym życiu stała się powiernicą i najlepszą przyjaciółką. O takiej siostrze pani Natasza marzy dla swojej córeczki.

– Właściwie już Natasza odpuściła temat, uznając, że jest już chyba za późno. Powróciła do niego teraz, gdy dowiedziała się, że Natalia Kukulska po czterdzietce urodziła zdrową córeczkę. To Nataszy znowu dało nadzieję – mówi osoba z jej otoczenia.

Pani Natasza kończy 40 lat w sierpniu. Nie miałaby nic przeciwko temu, by los podarował jej Laurkę, taką samą, jak zaprzyjaźnionej z nią Natalii...

MN

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów nostalgiczne piosenki o miłości. Lubieżna Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. Dewotka, która nawet na łożu śmierci klęła jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.