Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (15:05)

    Natalia Kukulska. Czy przyjaciółka zdradzi jej sekrety?

Właśnie po raz trzeci została mamą. Urodziła Laurę. Radość jest wielka, choć zakłóca ją zapowiedź dwóch książek o jej rodzinnym życiu.

Robiła fantastyczne zdjęcia, miała również mnóstwo pomysłów – jako osoba z mojego fanklubu też – mówiła przed laty o Mai Sablewskiej w wywiadzie Natalia Kukulska (40). Czas, gdy były sobie tak bliskie, że piosenkarka zatrudniła ją jako nianię do opieki nad synkiem Jasiem (16), należy do przeszłości. Ta znajomość zostanie wystawiona na kolejną próbę.

Maja zna fakty z jej życia, które są tajemnicą

Reklama

Była przyjaciółka pragnie wydać autobiograficzną książkę, w której opowie o swoim życiu. Od ponad 17 lat nierozerwalnie wiąże się ono ze światem polskiego show-biznesu. Maja Sablewska była nie tylko menedżerką i przyjaciółką Dody (32), Edyty Górniak (44) i Mariny Łuczenko-Szczęsnej (27), ale też przyjaciółką domu Natalii Kukulskiej.

Od dziecięcych lat Maja marzyła, by być częścią jej życia. Kiedy skończyła 16 lat, po jednym z koncertów, zaproponowała Natalii założenie jej fanclubu, który później prowadziła z powodzeniem przez wiele lat. Tata Natalii, Jarosław Kukulski (†66), polubił Maję i nie miał nic przeciwko tej przyjaźni.

Natalia tak świetnie czuła się w towarzystwie nowej przyjaciółki, że Maja stała się stałym bywalcem w jej domu w podwarszawskim Komorowie. Kiedy na świecie pojawił się Jasiek (16), poprosiła ją o pomoc w opiece nad synkiem.

– Uwielbiała Jasia, zresztą z wzajemnością. Dziś jednak nie mają ze sobą kontaktu – mówi osoba z otoczenia gwiazdy. Kiedy Maja zamieszkała w domu pani Natalii, zaczęła poznawać jej przyjaciół.

Wokalistka wprowadziła ją w świat celebrytów, poznała z najważniejszymi osobami w muzycznym świecie

Maja widziała jej słabości i wady, które uprzykrzały życie. Miała też dostęp do największych tajemnic domu piosenkarki, także związanych z jej rodziną. Pod koniec 2000 roku Maja Sablewska dostała pracę w wytwórni muzycznej i ich drogi zaczęły się roz- chodzić. We wzajemnych relacjach zapanował chłód.

Prasa donosiła, że Natalia odmówiła wsparcia Sablewskiej w show „Max Factor”, choć Mai bardzo na tym zależało. Boleśnie to przeżyła. W marcu ubiegłego roku, przy okazji 40. urodzin pani Natalii doszło do próby ocieplenia stosunków, jednak nie udało się odnowić przyjaźni. Teraz między nimi stanie również problem związany z książką Mai. Czy zanim trafi ona do księgarń, spotkają się i dojdą do porozumienia? Pani Natalii zależy na tym, bo ma problem z jeszcze jednym planowanym wydawnictwem.

Wiosną ma się ukazać książka „Ikona z przypadku” Rafała Podrazy, odkrywająca fakty z życia mamy pani Natalii, Anny Jantar (†30), których jej fani nie znali. Są i dobre wieści. Piosenkarka urodziła trzecie dziecko, córeczkę Laurę. Szkoda, że jej szczęście mącą łowcy taniej sensacji!

AZ

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.