Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:05)

    Maryla Rodowicz. Sposób na dobrą kondycję?

Piosenkarka regularnie uprawia sport. Gra w tenisa.

Od nowego roku Maryla Rodowicz (71) ostro wzięła się za swoją figurę. Wszystko dlatego, że po Bożym Narodzeniu i sylwestrze nieco przytyła. „Nie mogę zrzucić kilogramów świątecznych, jakieś pomysły? Tylko nie MŻ, bo to wiemy, że mniej żreć” – napisała piosenkarka na Facebooku. Znajomi polecili jej grę w jej tenisa, ale pani Maryla nie jest zachwycona, bo przecież ten sport uprawia regularnie od lat. Owszem pomaga jej on utrzymać dobrą kondycję, niezbędną podczas tras koncertowych, ale nie jest receptą na odchudzanie.

„Aż się boję pomyśleć, co by było, gdyby nie tenis” – zażartowała piosenkarka. Jednak jej fani są zdania, że pani Maryla świetnie się trzyma. Podziwiają jej zapał do tenisa, wszak nie jest to łatwa dyscyplina, a w dodatku grożąca kontuzją oraz obciążająca dla stawów. Artystka jednak nie wyobraża sobie bez tenisa życia. Na kortach bez względu na porę roku spędza kilka godzin tygodniowo. Tenis jest też dla niej najlepszym lekarstwem na stres.

Reklama

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Jak ktoś nie ma dystansu, lepiej niech nie wchodzi na mój profil – ostrzega na Facebooku Mariusz Pudzianowski (40). Ale nawet duże pokłady humoru mogą nie wystarczyć, żeby zrozumieć jego ostatni... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.