Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:05)

    Maryla Rodowicz. Sposób na dobrą kondycję?

Piosenkarka regularnie uprawia sport. Gra w tenisa.

Od nowego roku Maryla Rodowicz (71) ostro wzięła się za swoją figurę. Wszystko dlatego, że po Bożym Narodzeniu i sylwestrze nieco przytyła. „Nie mogę zrzucić kilogramów świątecznych, jakieś pomysły? Tylko nie MŻ, bo to wiemy, że mniej żreć” – napisała piosenkarka na Facebooku. Znajomi polecili jej grę w jej tenisa, ale pani Maryla nie jest zachwycona, bo przecież ten sport uprawia regularnie od lat. Owszem pomaga jej on utrzymać dobrą kondycję, niezbędną podczas tras koncertowych, ale nie jest receptą na odchudzanie.

„Aż się boję pomyśleć, co by było, gdyby nie tenis” – zażartowała piosenkarka. Jednak jej fani są zdania, że pani Maryla świetnie się trzyma. Podziwiają jej zapał do tenisa, wszak nie jest to łatwa dyscyplina, a w dodatku grożąca kontuzją oraz obciążająca dla stawów. Artystka jednak nie wyobraża sobie bez tenisa życia. Na kortach bez względu na porę roku spędza kilka godzin tygodniowo. Tenis jest też dla niej najlepszym lekarstwem na stres.

Reklama

Życie na gorąco

Zobacz również

  • To ona, obok takich sław jak: Meryl Streep, Isabelle Huppert i Emmy Stone, triumfowała podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Statuetkę zdobyła za rolę w dramacie „Fences”. W przypadku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.