Reklama
  • Czwartek, 14 lutego 2013 (11:08)

    Marta Żmuda Trzebiatowska - Kalifornia już na nią czeka

Cieszy się jak dziecko. Już planuje co będzie oglądać, zwiedzać i jak długo tam zostanie. Marta Żmuda Trzebiatowska (29) niedługo, wraz z teatrem Kwadrat i spektaklem „Ślub doskonały”, jedzie do USA.

Aktorka będzie występować w Chicago, a po pracowitych dwóch tygodniach wcale nie wraca do Polski. Zamierza zrobić sobie wakacje.

Reklama

– Dojedzie do niej ukochany Adam Król. Zamierzają wyruszyć samochodem na zachód, aż do słonecznej Kalifornii. W drodze powrotnej chcą się zatrzymać na kilka dni w Nowym Jorku – szczegóły tego wyjazdu zdradza nam znajomy pary.

Pani Marta kilka lat temu spędziła już trochę czasu w Stanach Zjednoczonych. Wówczas była to jej pierwsza wyprawa za ocean.

Była wtedy przejęta i trochę zestresowana, ale szczęśliwa, że wreszcie na własne oczy mogła przekonać się, czy wszystko to, co słyszała o Ameryce to prawda czy mit.

– Poleciałam najpierw do Nowego Orleanu, gdzie zachwyciły mnie śliczne małe uliczki… Jakby czas stanął w miejscu. Ponadto w każdej knajpce słychać było jazz. Później przez kilka tygodni mieszkałam w Hollywood – wspomina aktorka.

To wtedy zachwyciła się Stanami, a także amerykańskim stylem życia. – Tam ludzie trochę inaczej patrzą i myślą. Prawią bezinteresowne komplementy.

I… tro szkę zaraziłam się tym ich optymizmem – opowiada. Aktorka jest zdania, że właśnie tam można uwierzyć w siebie i swoje możliwości, a do tego jak nigdzie indziej naładować akumulatory.

A ponieważ uwielbia słońce, pobyt w Kalifornii dobrze jej zrobi. Aktorka zamierza też poprawić sobie nastrój zakupami. Bo nie od dziś wiadomo, że USA to zakupowy raj.

– Ostatnio miałam spory nadbagaż, ale… nie odmówię sobie przyjemności z zakupów – wyznaje. Dla pani Marty jednak najważniejsze jest to, że ten czas spędzi razem z ukochanym.

PK

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.