Reklama
  • Środa, 2 marca 2016 (13:06)

    Majka Jeżowska. Uciekłam z domu

Była niekochana. Tak przynajmniej jej się wydawało.

Dla niektórych dzieciństwo to piękny czas, dla innych to pasmo wielu przykrych chwil. Niezrozumienie rodziców, rywalizacja z rodzeństwem...

Ostatnio autorka piosenek dla najmłodszych, Majka Jeżowska, wyznała, że jako mała dziewczynka każdej nocy planowała ucieczkę z domu. I w końcu jej się to udało.

Samotny spacer

Reklama

– Zawsze mi się wydawało, że rodzice kochają bardziej Basię, moją siostrę, która była dzieckiem wyczekiwanym. Ja byłam nieplanowana, w dodatku miałam być chłopcem... – opowiadała po latach.

Przez całe dzieciństwo próbowała zwrócić na siebie uwagę rodziców. Niestety, bez skutku. – Trzymałam pod łóżkiem walizeczkę z lalką i książeczką. Byłam przygotowana, by uciec z domu – wyjaśniła. Pewnego razu, na wakacjach w Bułgarii, udało się pani Majce ziścić swój plan.

Gdy starsze rodzeństwo nie chciało się z nią bawić, nadąsana poszła na spacer. – Wsiadłam na osiołka bułgarskiego chłopa i zawędrowałam do obcej miejscowości. Na szczęście tata mnie odnalazł – śmieje się dziś sama z siebie artystka.

Marta Podbielska

Takie jest życie
Więcej na temat:Majka | Marta | samotny | była

Zobacz również

  • Oboje pochodzą z rodzin wielodzietnych. Dlatego, kiedy dwa lata temu wzięli ślub, szybko stało się jasne, że powiększenie rodziny to kwestia czasu. I w styczniu żona Tomasza Schuchardta (31) –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.