Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

    Magdalena Górska. Mam teraz czas dla mojej rodziny

Przez kilka lat z powodzeniem robiła karierę na wschodzie: na Litwie, Białorusi, Ukrainie, a przede wszystkim w Rosji. Nie brakowało nawet głosów, że Magdalena Górska (35) jest tam bardziej popularna niż w Polsce!

– Tak się złożyło, że zagrałam kilka głównych i ważnych ról. A skąd się bierze moja popularność? Nie mam pojęcia! Może z tego, że jestem dość emocjonalną aktorką, a Rosjanie lubią ten typ – opowiadała swego czasu. Bywało, że pani Magdalena wyjeżdżała z Polski na długie miesiące. W całym tym zamieszaniu znalazła jednak czas na życie rodzinne. We wrześniu 2011 roku aktorka i jej mąż, kolega po fachu Wojciech Urbański (34), powitali na świecie córkę Ninę.

– Całkowicie poświęciłam się jej wychowaniu. Przez pierwsze lata jej życia praktycznie nie pracowałam – wyznała pani Magdalena. Potem jednak wróciła do pracy. Gdy wyjeżdżała na plan nowej produkcji, mogła bowiem liczyć na pomoc męża. Ale 13 stycznia jej rodzina znów się powiększyła. W warszawskim Szpitalu św. Zofii aktorka urodziła drugą córkę Helenkę. – Kiedyś żyłam w ciągłym biegu, przesiadałam się z samolotu do pociągu. Teraz jednak nie należę już do najbardziej zapracowanych aktorek. Niekiedy czuję niedosyt, ale z drugiej strony mam dużo czasu dla rodziny. Praca nie jest przecież najważniejsza! – uśmiecha się Magdalena Górska.

Reklama

Zobacz również

  • Oboje pochodzą z rodzin wielodzietnych. Dlatego, kiedy dwa lata temu wzięli ślub, szybko stało się jasne, że powiększenie rodziny to kwestia czasu. I w styczniu żona Tomasza Schuchardta (31) –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.