Reklama
  • Wtorek, 17 września 2013 (15:00)

    Magda Mołek i Agnieszka Szulim. Pojedynek gwiazd

Obie są utalentowane i piękne, ale tylko jedna z nich będzie niekwestionowaną królową TVN-u. Dotąd była nią Magda. Czy teraz to się zmieni?

Magda Mołek (37) nie była zachwycona, kiedy na konferencji prasowej TVN Style zobaczyła brylującą Agnieszkę Szulim (35). Od tego momentu na jej twarzy próżno było szukać uśmiechu. – Magda była wyraźnie przygaszona, jakby nieobecna – mówi „Na żywo” nasza informatorka.

Reklama

W przeciwieństwie do Agnieszki, prowadzącej konferencję, która rozsyłała wszystkim uśmiechy i chętnie współpracowała z fotoreporterami. Kiedy fotoreporterzy chcieli zrobić im wspólną fotkę, Magda wolała stanąć obok zastępcy dyrektora programowego, Małgorzaty Łupiny.

Czyżby obawiała się, że to Agnieszkę szefowie i widzowie stacji mogą darzyć większą sympatią? W końcu gdyby tak się stało, zmiana warty byłaby tylko kwestią czasu.

Na żywo

Zobacz również

  • Profesor sztuk teatralnych i dziekan Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST. Wybitny aktor teatralny, filmowy i radiowy. Choć Krzysztof Globisz (60) na swoim koncie ma niezapomniane filmowe... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.