Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

    Katarzyna Bujakiewicz. Wywróci życie do góry nogami?

Jest już zmęczona nieustannym podróżowaniem między Polską a Włochami. Na początku dla Katarzyny Bujakiewicz (44) było to oderwanie się od codzienności.

– Pakuję dziecko, psa i ruszam. Czekam na każdy taki wyjazd, bo właśnie tam pracuje mój ukochany – opowiadała jesienią pani Katarzyna. Ukochany aktorki Piotr Maruszewski podpisał kontrakt z jedną z popularnych szkół snowboardowych, która ma siedzibę w Val Gardena w południowym Tyrolu. Jest jednym z lepszych instruktorów. – Piotr ma wyjątkowe podejście do dzieci. W sezonie nieustannie jest zajęty. Lekcje trzeba rezerwować u niego kilka tygodni wcześniej – zdradza nam przyjaciółka aktorki. Katarzyna Bujakiewicz cieszy się sukcesami ukochanego, ale jest coraz bardziej zmęczona. Nie robiła problemu, kiedy pan Piotr niemal z dnia na dzień zrezygnował z pracy w reklamie. Był przemęczony i wyczerpany.

– Pojechałam za nim. Z czasem przeniósł się do Austrii, a teraz jest trenerem we Włoszech – opowiada aktorka. Chciała, aby ich córeczka Ola (6) miała kontakt z ukochanym ojcem. Jednak w tym wszystkim aktorka zapomniała o sobie. Jej życie zaczęło koncentrować się wokół tego, co robi i gdzie obecnie przebywa Piotr. A przecież w Polsce ma pracę. Ostatnio wróciła do serialu Na dobre i na złe, w którym gra Martę. Niedawno przyjechała z Włoch, gdzie całą trójką witali Nowy Rok. Dalecy są od robienia postanowień, ale obiecali sobie, że pomyślą, co zrobić, ażeby znów żyć razem.

Reklama

– Kaśka nie chce mu stawiać żadnych warunków i zależy jej na tym związku. Oni wciąż bardzo się kochają – opowiada jej przyjaciółka. Jak udało nam się dowiedzieć, teraz rozważają możliwość wspólnego zamieszkania we Włoszech. Aktorka doskonale wie, że da się pogodzić karierę, macierzyństwo i uczucie. Przykładem jest jej zmarła przyjaciółka Anna Przybylska (†36), która razem z dziećmi podróżowała za ukochanym, piłkarzem Jarosławem Bieniukiem (38). Też było jej ciężko, ale robiła to dla miłości. Katarzyna Bujakiewicz chce zrobić wszystko, aby jej bliscy byli zadowoleni, a ona i Piotr mogli cieszyć się sobą i wspólnym życiem.

Zobacz również

  • Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów nostalgiczne piosenki o miłości. Lubieżna Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. Dewotka, która nawet na łożu śmierci klęła jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.