Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (13:05)

    Kadir Doğulu. Miłość jak los na loterii

Jako krymski chan Mehmed Giraj w „Sułtance Kösem” nie miał szans na szczęście u boku ukochanej kobiety. W rzeczywistości jednak Kadir Doğulu to istny ulubieniec fortuny.

Człowiek, którego spotka miłość, jest największym szczęściarzem ze wszystkich – twierdzi aktor. Niewątpliwie ma na myśli głównie siebie. Cztery lata temu zakochał się w Neslihan Atagül, pięknej koleżance po fachu, z którą grał razem w serialu „Fatih i Harbiye”. Ona odwzajemniła to uczucie!

W ubiegłym roku Kadir Doğulu oświadczył się w finezyjny sposób. Poumieszczał w domu strzałki i karteczki ze wskazówkami niczym przy grze w poszukiwanie ukrytego skarbu. Neslihan dała się namówić na zabawę, po czym w finale odnalazła pierścionek z dołączonym liścikiem: „Wyjdziesz za mnie?”.

Reklama

Pobrali się w lipcu zeszłego roku. Na ich hucznym weselu bawiło się ponad dwieście osób.

Mężczyzna pracujący

Los nie zawsze sprzyjał Kadirowi. Artysta pochodzi z niezbyt zamożnej rodziny z Mersinu, miasta na południu Turcji. Jako jeden z sześciorga rodzeństwa (ma czterech braci i siostrę) musiał pracować od dziesiątego roku życia, żeby zarobić na utrzymanie. Imał się różnych zawodów, m.in. piekł chleb, naprawiał rowery i rozwoził butle z gazem.

Marzył o tym, by zostać barmanem, ale po przeprowadzce do Stambułu dostał szansę jako profesjonalny model. Nawet gdy zaczął karierę aktorską, wciąż dorabiał jako kucharz w restauracjach. Na wszelki wypadek, gdyby miało się okazać, że zajęcie w telewizji to tylko przejściowy etap.

Dziś już Kadir nie musi martwić się o pieniądze, ale nadal uwielbia gotować. Najlepiej dla rodziny i znajomych, których chętnie podejmuje w domu.

Sto do jednego

Pod koniec roku aktor sprawił żonie oryginalny prezent: sto kuponów na loterię (łącznie kosztowały 500 lir tureckich, czyli około 550 zł).

– Zamierzam sprawdzić wszystkie, może coś uda się wygrać. Kadir ma dobrą rękę. Na pewno wśród tych stu jest jakiś szczęśliwy los – oznajmiła Neslihan. Cóż, reputacja farciarza wydaje się w pełni zasłużona, choć trudno oczekiwać, by Kadira Doğulu mógł spotkać kiedyś piękniejszy uśmiech fortuny niż spełnienie w miłości.

KLC

Kurier TV

Zobacz również

  • Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów nostalgiczne piosenki o miłości. Lubieżna Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. Dewotka, która nawet na łożu śmierci klęła jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.