Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:05)

    Jacek Braciak. Czy przezwycięży w końcu to fatum?

Nie ma szczęścia do trwałych związków z kobietami. Właśnie zakończył kolejny...

Indywidualista i samotnik – mówią o nim koledzy. Jeszcze na studiach w warszawskiej szkole teatralnej Jacek Braciak (48) lubił chodzić własnymi drogami. Uchodził za zdolnego, ale niełatwego we współpracy.

W stołecznym Teatrze Powszechnym, z którym był związany przez wiele lat, wspominają jego burzliwe życie. – Mistrz sceny, ale w zachowaniu szalony, nieprzewidywalny. Lubi stawiać na swoim, niechętnie chodzi na kompromisy. Nigdy nie wiesz, kiedy wpadnie w furię – mówią o nim. Niepokorny charakter rzutuje na relacje pana Jacka z kobietami. Aktor szukał miłości absolutnej, takiej do grobowej deski, ale tego pragnienia nigdy nie spełnił. Jego związki były burzliwe, rozstania bolesne. Jego pierwszą miłością była Ilona Braciak, która pracowała jako kierownik produkcji, m.in. przy serialach „Kryminalni” i „Agentki”.

Reklama

Choć doczekali się dwóch córek, Zosi (23) i Jadwigi (22), ich drogi rozeszły się, bo partnerka marzyła o bardziej spokojnym życiu. Trzecia córka aktora Marysia (14) pochodzi ze związku z Mają Hirsch (39). Ich miłość przez ponad dziesięć lat wystawiana była na ciężkie próby, zwykle jednak po chwilach burzowych udawało im się dochodzić do porozumienia. Na planie serialu „BrzydUla”, gdzie grali duże role, wydawali się parą dobrze dopasowaną, która ma przed sobą przyszłość.

– Maja wie, jak z nim postępować – szeptano za kulisami. Dlatego wielu kolegów z planu było w szoku, gdy dwa lata temu para rozstała się. Niedawno aktor zaczął pokazywać się w towarzystwie Renaty Dancewicz (47). Zaczęli się spotykać dopiero kilka miesięcy temu, a już i ten związek wydaje się przeszłością. Na uroczystej gali „Paszporty Polityki” pani Renacie towarzyszył inny mężczyzna i wyglądali na szczęśliwych. Pan Jacek znowu został sam... Pewnie nie na długo, bo jest przystojny, a jego osobowość przyciąga i kusi.

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • To ona, obok takich sław jak: Meryl Streep, Isabelle Huppert i Emmy Stone, triumfowała podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Statuetkę zdobyła za rolę w dramacie „Fences”. W przypadku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.