Reklama
  • Poniedziałek, 20 marca 2017 (08:05)

    Igra z ogniem Trinny Woodall igra z ogniem

Brytyjka Trinny Woodall uważana jest za jedną z najsłynniejszych stylistek. Pomagała kobietom z całego świata odnaleźć idealny styl. Naszym zdaniem, siebie stylizuje najlepiej.

Trinny to przezwisko szkolne. Wolała je od Sarah-Jane. W Polsce oglądaliśmy ją m.in. w „Jak się nie ubierać,” „Trinny & Susannah ubierają Polskę” i „Trinny & Susannah rozbierają”, programie, który był też poradnią małżeńską.

10 lat wypadło jej z życia

O ile jej przyjaciółka – Susannah Constantine – wzięła sobie te rady do serca, jej związek funkcjonuje bez zarzutu, to Trinny najwyraźniej nie. W 1999 r. poślubiła byłego perkusistę Johnny’ego Elichaoffa, który postanowił zostać finansistą. Nie udało mu się ani z pieniędzmi, ani z Woodall. Można gdybać, czy przyczyną była niezgodność charakterów, czy odezwały się duchy z przeszłości.

Reklama

Trinny zawsze przyznawała się do uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Kiedyś zażartowała, że ma 10 lat mniej (8 lutego skończy 52), ponieważ przepiła dekadę z życia. Nic nie pamięta. Ponoć ostatnią ostrą imprezę zaliczyła w 1990 r. Trwała 2 doby bez przerwy. Przysięgła sobie wtedy, że idzie na odwyk. – Ludzie piją, bo czują pustkę w swoim życiu – wyznała.

Twierdzi, że od 26 lat jest trzeźwa. Zdjęcia, które niedawno zrobili jej paparazzi, tego nie potwierdzają... Wracając do małżeństwa. Trinny bardzo chciała mieć dziecko. Przeszła bolesne leczenie, 9 razy poddała się zapłodnieniu in vitro, miała 2 poronienia, nim w 2003 r. urodziła córkę Lylę. Od tego czasu pomaga osobom uzależnionym, wspiera kobiety chorujące na raka piersi i fundację Eltona Johna zajmującą się AIDS.

Już nie miał siły, by walczyć z bólem

Narodziny córki nie uratowały małżeństwa. W 2009 r. rozwiodła się. Bardzo to przeżyła, ale pozostała z eksmężem w dobrych stosunkach. Prawdziwa tragedia przyszła 5 lat później. 55 -letni Johnny Elichaoff, który przez 20 lat walczył z uzależnieniem od środków przeciwbólowych (zaczął je brać po wypadku motocyklowym), popełnił samobójstwo. Skoczył z dachu Whiteleys (centrum handlowe) w zachodnim Londynie.

Gdy wydarzyła się tragedia, Woodall od roku spotykała się z Charlesem Saatchim. Założyciel jednej z najbardziej renomowanych agencji reklamowych ponurą sławę zyskał w 2012 r., gdy w jednej z londyńskich restauracji usiłował udusić żonę Nigellę Lawson. Trinny jest z nim do dziś. Przyjaciele twierdzą, że lubi igrać z ogniem.

AA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Kiedy przegrała proces z Maciejem Ślesickim, producentem „Szpilek na Giewoncie”, jej zawodowa przyszłość nie wyglądała najlepiej. Przypomnijmy. Po nakręceniu 3. sezonu Magdalena Schejbal w... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.