Reklama
  • Czwartek, 9 maja 2013 (16:01)

    Halle Berry nie chce znać starszej siostry

Aktorka nie była na pogrzebie ojca. Od lat nie utrzymuje kontaktu z krewnymi.

Renee (53) próbowała już niemal wszystkiego – wysyłała do przyrodniej siostry listy, pisała na jej stronę w Internecie, apelowała w mediach. Wszystko na nic. Halle (46) od sześciu lat z nią nie rozmawia. – Nie wiem, co nią kieruje. Jest mi przykro, że nie chce mieć z nami do czynienia. Ja chciałabym poznać jej córkę Nahlę (4) – mówi starsza siostra aktorki.

"Był alkoholikiem i tyranem"

Mają wspólnego ojca. Jerome Berry spotykał się z matką Renee krótko przed tym, jak poznał Judith Hawkins, mamę aktorki. Choć rodzice gwiazdy rozwiedli się, kiedy Halle miała zaledwie cztery lata, przyrodnie siostry często się spotykały. Starsza córka utrzymywała kontakt z ojcem, ale młodsza się od niego odcięła. Nie potrafiła mu zapomnieć wyrządzonych w dzieciństwie krzywd.

Reklama

– Był alkoholikiem i tyranem, który potrafił rzucić się na matkę bez powodu. Widziałam, jak ją bił i nie mogłam zrobić nic, by go powstrzymać – opowiadała w wywiadach. Renee inaczej wspomina ojca.

"Lubił wypić drinka czy dwa, jak każdy"

– Nie był alkoholikiem. Lubił wypić drinka czy dwa, jak każdy. Nigdy nas nie skrzywdził. Czasem karał klapsem, ale nigdy nas nie bił – wyznaje. Gdy Jerome umierał wycieńczony chorobą Parkinsona, Renee, za pośrednictwem mediów, namawiała Halle, by go odwiedziła w szpitalu. Aktorka nie przyjechała.

– To takie smutne. Może nie był najlepszym ojcem, ale wszystkie dzieci mu wybaczyły. Gdyby Halle zrozumiała, że każdy popełnia błędy i, jak reszta rodzeństwa, zaakceptowała go, umarłby szczęśliwy – mówiła po pogrzebie Renee. Tych słów Halle nie może jej wybaczyć?M.L.

Na żywo

Zobacz również

  • Jak ktoś nie ma dystansu, lepiej niech nie wchodzi na mój profil – ostrzega na Facebooku Mariusz Pudzianowski (40). Ale nawet duże pokłady humoru mogą nie wystarczyć, żeby zrozumieć jego ostatni... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.