Reklama
  • Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

    Film Piećdziesiąt twarzy Greya - znamy obsadę

Zawód i rozczarowanie. Takie emocje wywołało ogłoszenie głównej obsady w filmowej adaptacji książki Piećdziesiąt twarzy Greya . Czy słusznie?

Wspomniany tytuł, to bestseller sprzedawany w milionach egzemplarzy na całym świecie. Nadal rozchodzi się, jak ciepłe bułeczki i wywołuje wypieki na twarzy czytających.

Autorką powieści „Pięćdziesiąt twarzy...” jest E. L. James, którą do pisania namówili wielbiciele jej „fanfików”, czyli pikantnych opowiadań o bohaterach sagi „Zmierzch”.

Reklama

O tym, kto powinien zagrać przystojnego 29-letniego milionera Christiana Greya i jego erotyczną muzę Anastasję Steele krążyły tysiące plotek i komentarzy wzajemnie nakręcających się fanów.

Klamka zapadła: Charlie Hunnam („Synowie Anarchii”) wcieli się w mrocznego uwodziciela, a Dakota Johnson („Ben i Kate”), córka Melanie Griffith i Dona Johnsona, w ulegającą mu studentkę.

Inne wyobrażenia

Na producentów posypała się lawina krytyki ze strony wielbicieli, głównie wielbicielek, erotycznej trylogii i niecnych zabaw z kajdankami w tle. Poszło o urodę, bo obsadzeni aktorzy nie są tak przystojni i zmysłowi, jak ich książkowe pierwowzory.

Ba, fani mieli własne typy i brali pod uwagę Alexis Bledel, Matta Bomera, Alexandra Skarsgarda i oczywiście Roberta Pattinsona. Premiera filmu w sierpniu 2014 r. Zaś fani trylogii zapowiadają bojkot!

nex

Świat Seriali

Zobacz również

  • To ona, obok takich sław jak: Meryl Streep, Isabelle Huppert i Emmy Stone, triumfowała podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Statuetkę zdobyła za rolę w dramacie „Fences”. W przypadku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.