Reklama
  • Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

    Film Piećdziesiąt twarzy Greya - znamy obsadę

Zawód i rozczarowanie. Takie emocje wywołało ogłoszenie głównej obsady w filmowej adaptacji książki Piećdziesiąt twarzy Greya . Czy słusznie?

Wspomniany tytuł, to bestseller sprzedawany w milionach egzemplarzy na całym świecie. Nadal rozchodzi się, jak ciepłe bułeczki i wywołuje wypieki na twarzy czytających.

Autorką powieści „Pięćdziesiąt twarzy...” jest E. L. James, którą do pisania namówili wielbiciele jej „fanfików”, czyli pikantnych opowiadań o bohaterach sagi „Zmierzch”.

Reklama

O tym, kto powinien zagrać przystojnego 29-letniego milionera Christiana Greya i jego erotyczną muzę Anastasję Steele krążyły tysiące plotek i komentarzy wzajemnie nakręcających się fanów.

Klamka zapadła: Charlie Hunnam („Synowie Anarchii”) wcieli się w mrocznego uwodziciela, a Dakota Johnson („Ben i Kate”), córka Melanie Griffith i Dona Johnsona, w ulegającą mu studentkę.

Inne wyobrażenia

Na producentów posypała się lawina krytyki ze strony wielbicieli, głównie wielbicielek, erotycznej trylogii i niecnych zabaw z kajdankami w tle. Poszło o urodę, bo obsadzeni aktorzy nie są tak przystojni i zmysłowi, jak ich książkowe pierwowzory.

Ba, fani mieli własne typy i brali pod uwagę Alexis Bledel, Matta Bomera, Alexandra Skarsgarda i oczywiście Roberta Pattinsona. Premiera filmu w sierpniu 2014 r. Zaś fani trylogii zapowiadają bojkot!

nex

Świat Seriali

Zobacz również

  • Nie jest tajemnicą, że bracia bliźniacy za sobą nie przepadają i nie utrzymują ze sobą kontaktów. Za to od czasu do czasu jeden drugiemu potrafi ostro przygryźć. Tym razem zrobił to Jacek, na co... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.