Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

    Ewa Kasprzyk. Znowu jest zakochana?

Z tajemniczym Marcinem Widziano aktorkę na lotnisku Okęcie.

Reklama

Czułe uściski, pocałunki, szepty – to obrazek powszechny na wszystkich lotniskach świata.

Wielu z tych, którzy kilka dni temu znaleźli się na warszawskim Okęciu, w jednej z kobiet żegnających się z mężczyzną bez trudu rozpoznało Ewę Kasprzyk (60). Jak się potem okazało, lubiana aktorka wraz z córką, piosenkarką Małgorzatą Bernatowicz (29), wylatywała do dalekiej Tajlandii. Była to wyprawa zorganizowana z okazji okrągłych urodzin pani Ewy. Tym, który życzył im bezpiecznej podróży, nie był jednak mąż aktorki, inżynier Jerzy Bernatowicz. Od lat mieszkają bowiem osobno: ona w Warszawie, on zaś na Wybrzeżu.

– Żyjemy w zgodzie i zawsze możemy na siebie liczyć – przyznawała wiele razy w wywiadach. – Jestem przekonana, że mąż miał przez te 30 wspólnych lat mnóstwo fascynacji. Podobnie jak ja. Dajemy sobie dużo wolności. Jak się okazuje, przystojny mężczyzna z lotniska to nowy przyjaciel aktorki. Ma na imię Marcin, zajmuje się metaloplastyką, na co dzień zaś pracuje w dalekiej Turcji jako terapeuta w znanym delfinarium Sealanya. Pani Ewa poznała go w sierpniu podczas urlopu. A że aktorka jest wielką entuzjastką pływania, zaiskrzyło między nimi szybko. Tym bardziej że podobno pan Marcin właśnie rozstawał się ze swoją partnerką.

Aktorka nie od dzisiaj przekonuje, że każdy czas jest dobry na to, żeby się zakochać. I chociaż wiele jej równolatek już bawi wnuki albo o tym marzy, ona żyje, jakby czas nie istniał! Widać to między innymi w jej śmiałych i często niezwykle skąpych strojach, w których pojawia się na branżowych imprezach. I za nic pani Ewa ma nieprzychylne komentarze. Oczywiście za każdym razem pokazuje się w towarzystwie mężczyzn, czasem nawet młodszych o kilkadziesiąt lat! – Jeśli kobieta kogoś ma, od razu wygląda lepiej – twierdzi z przekonaniem aktorka.

Zobacz również

  • Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów nostalgiczne piosenki o miłości. Lubieżna Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. Dewotka, która nawet na łożu śmierci klęła jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.