Reklama
  • Poniedziałek, 20 marca 2017 (08:05)

    Emma Stone - złota dziewczyna

Pierwszy krok w kierunku Oscara został zrobiony. Emma Stone otrzymała Złoty Glob dla najlepszej aktorki. Oczywiście jeśli „La La Land” zostanie zakwalifikowany. Gdy piszemy te słowa, jeszcze nie znamy decyzji Akademii, ale wiadomo, że film jest w gronie faworytów.

28-letnia Emma była bardzo szczęśliwa, czemu dała wyraz w gorących podziękowaniach. Dodatkowych wzruszeń dostarczył jej były narzeczony – 33-letni Andrew Garfield. Kamery wychwyciły moment, gdy na stojąco oklaskuje aktorkę. W oczach miał łzy i przesyłał Emmie pocałunki. Poznali się na planie filmu „Niesamowity Spider-Man”. On grał człowieka pająka. Ona jego ukochaną.

Reklama

Ekranowa miłość przeniosła się na życie. Szybko stwierdzili, że są dla siebie stworzeni. Stali się ukochaną parą Ameryki. Gdy wszyscy widzieli ich na ślubnym kobiercu, dopadł ich kryzys. Rozstanie uzasadnili tym, że są zajęci pracą. Jednak w ich wypadku stwierdzenie, że „co z oczu, to z serca”, nie potwierdziło się. W końcu doszli do wniosku, że muszą sobie dać jeszcze jedną szansę. Rozłąkę wykorzystali na przemyślenia. On doszedł do wniosku, że chce mieć rodzinę i dzieci. Ona, że kariera nie może jej unieszczęśliwiać.

I co? Na palcu Emmy pojawił się pierścionek zaręczynowy! Historia lubi się powtarzać. Zamiast ślubu, para ponownie rozstała się. Co nie znaczy, że przestali się kochać.

Kocham Emmę. Może ze mną jechać

Pod koniec grudnia 2016 r. w wywiadzie, jaki Garfield udzielił portalowi TheHollywoodLife.com, na pytanie, kogo zabrałby ze sobą, na bezludną wyspę, wyznał: „Emmę Stone. Kocham Emmę. Jest w porządku, może ze mną jechać”. Fani ponownie odetchnęli.

Styczniowa ceremonia Złotych Globów była potwierdzeniem, że nie wszystko jest stracone. Nie od rzeczy będzie tu wprowadzenie trzeciego bohatera, partnera Emmy z „La La Land” – Ryana Goslinga. Mówi się, że stracił głowę dla Emmy, gdy kręcili „Kocha, lubi, szanuje”. Trzy lata później znowu robił maślane oczy w przerwach do „Gangster Squad”. Po raz trzeci spotkali się w „La La Land”. Miłość wybuchała między nimi zawsze przy okazji promocji kolejnego filmu.

Natomiast prawda jest taka, że Gosling związany jest z Evą Mendes. Pięknie jej podziękował na gali Złotych Globów. W lipcu ubiegłego roku doczekali się drugiego dziecka.

AP

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Jesienna Dziewczyna śpiewająca w Kabarecie Starszych Panów nostalgiczne piosenki o miłości. Lubieżna Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. Dewotka, która nawet na łożu śmierci klęła jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.