Reklama
  • Piątek, 22 stycznia 2016 (11:05)

    Elżbieta Romanowska już nie walczy z kilogramami

Dzięki swojej krągłej figurze dostaje więcej ról.

Powoli krystalizuje się lista uczestników nowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W obsadzie show pojawi się Elżbieta Romanowska, aktorka znana z roli Joli w serialu „Ranczo” i Agaty Dec w „2XL". – Jest gwiazdą, z którą żeńska część widzów może się utożsamiać. Jest sympatyczna i ma dobrą energię, ludzie ją lubią – powiedziała „Faktowi” osoba z Polsatu.

Trudno się z tym nie zgodzić. Fani cenią Panią Elżbietę przede wszystkim za szczerość i bezpośredniość. – Mam dystans i często z siebie żartuję. Gdyby tak nie było, nie mogłabym wykonywać mojej pracy. Media potrafią być okrutne i osoby, które mają niską samoocenę, czytając opinie na swój temat, mogłyby się poddać... – przyznaje pani Ela. Chociaż nie ma figury modelki, dobrze czuje się w swoim ciele.

Reklama

– Mam świadomość tego, jak wyglądam. Wiem, że mam kilka centymetrów więcej, niż powinnam. Nie jestem drobną i kruchą blondyneczką. Ale w pełni to akceptuję. Nie udaję kogoś, kim nie jestem – wyznała aktorka. Zwłaszcza, że dzięki swojej rubensowskiej figurze może przebierać w ofertach pracy. – Jestem aktorką charakterystyczną, dlatego dostaję role, o których chudsze koleżanki mogą pomarzyć – mówi.

Jeśli chudnąć, to tylko dla zdrowia

Pani Elżbieta zapewnia jednak, że stara się żyć zdrowo. – Otyłość jest chorobą, nie należy do niej zachęcać. Jeśli jednak sami akceptujemy siebie, to inni też nas zaakceptują – mówi. Na pewno nie zamierza katować się drakońskimi dietami. – Wcinałam sałatę i szpinak, popijałam to wszystko kawą i chudłam 12 kilogramów, a przez następne dwa tygodnie waga wracała – zdradza pani Ela.

Nauczyła się jednego: nie ma cudów. Dlatego, aby być w formie chodzi na długie spacery z psem, wykluczyła też ze swego menu niezdrowe produkty. – Wyeliminowałam z jadłospisu pieczywo i makarony, za to jem więcej ryb, warzyw i owoców. Dzień zaczynam od owsianki. Jak mówi, robi to dla zdrowia. Pani Ela dba o siebie m.in. dlatego, bo pewnego dnia chce zostać mamą. Ale najpierw pragnie znaleźć tego jedynego, z którym założy rodzinę.

Jaki powinien być mężczyzna, by zwróciła na niego uwagę? – Facet musi mieć poczucie humoru, dystans do siebie i powinien mocno stąpać po ziemi. Potrzebuję kogoś, kto mnie od czasu do czasu skontroluje i ściągnie na ziemię – zdradza.

Wzorzec miłości miała w domu

Ideałem związku są dla niej rodzice. – Są taką wspaniałą parą, a dodatkowo ogromnym wsparciem dla mnie. Jeżeli w przyszłości udałoby mi się stworzyć podobną relację, to byłabym przeszczęśliwa – zapewnia aktorka.JL

Życie na gorąco
Więcej na temat:Pani | Nie | elżbieta | facet | wzorzec | Ranczo | Dallas Stars | DEA

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.