Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:05)

    Edward Norton. Ekspert od sztuki prezyden ta Obamy

Kobiety go uwielbiają. Za co? Za wszystko: urodę, talent, czar, urok, inteligencję, poczucie humoru. Aktorki, które z nim pracowały, podzielają uczucia fanek. – Ed jest doskonały. Takich mężczyzn już nie ma – mówią z rozczuleniem filmowe partnerki.

Kochanek idealny i dyskretny

Reklama

– Naprawdę nie rozumiem, o co chodzi. Jestem normalnym facetem – stwierdza Norton. Swój styl bycia nazywa normalnym, kobiety uznają, że jest niezwykły. Bo dostrzega ich potrzeby. Bardziej zależy mu na tym, by to one były zadowolone. Uprzedza ich pragnienia. A jeśli jeszcze weźmie się pod uwagę opinię, że jest idealnym (i dyskretnym) kochankiem – wszystko staje się jasne. Ilekroć do kin wchodzi kolejny film z jego udziałem – właśnie możemy oglądać „Ukryte piękno” – media rozpisują się o jego niegdysiejszym 4-letnim romansie z Salmą Hayek. Wracają też nazwiska: Drew Barrymore, Courtney Love, Cameron Diaz... On na temat byłych milczy. W 2006 r. związał się z producentką filmową Shauną Robertson, którą uważa za kobietę idealną. Oboje zgodnie unikają blichtru i fleszy fotoreporterów. W 2012 roku pobrali się. W tym samym roku urodził się ich syn Atlas. Jest nie tylko magnetycznym aktorem: „Skandalista Larry Flynt”, „Frida”, „Malowany welon”, „Birdman”. Jest poliglotą, zna m.in. język japoński i hiszpański.

Ojciec był prokuratorem generalnym

Jego dziadek był znanym architektem. Ojciec – prokuratorem federalnym w czasie prezydentury Jimmy’ego Cartera. On studiował astronomię, japonistykę, skończył Yale (dyplom z historii), nie dziwi więc, że w 2009 r. prezydent Obama, wybrał go na jednego z 25 doradców d/s Sztuki i Nauk Humanistycznych.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Mówi po włosku, uwielbia odwiedzać słoneczną Italię i gra tam w filmach. Włosi zaś doceniają jego talent. Niedawno Piotr Adamczyk (44) odebrał na Kapitolu w Rzymie nagrodę dla Osobowości Roku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.