Reklama
  • Wtorek, 14 marca 2017 (13:05)

    Dorota Szelągowska. Ta kobieta żadnego remontu się nie boi

Mam poczucie, że robię coś dobrego, coś, co ma znaczenie, a myślę, że o to wcale nie jest łatwo, gdy pracuje się w mediach – cieszy się Dorota Szelągowska. Ma już wierne grono fanów i całkiem sporą grupę wdzięcznych jej uczestników programu, którym odmieniła mieszkania, a czasem i życie.

Remont krok po kroku

Reklama

– Ciężkiej pracy się nie boję, bo ciężka praca daje satysfakcję. Nie wiem, czy chciałabym za nic zarabiać pieniądze. Bo jakie masz wtedy wyzwania w życiu? – pyta retorycznie. Ona na ich brak nie narzeka.

W „Domowych rewolucjach”, programie emitowanym na nowym kanale HGTV, ma tylko kilka dni na remont całego mieszkania, ograniczony budżet, a na dodatek jeszcze musi sprostać gustom osób, kórych lokum urządza.

W pierwszym sezonie odmieni osiem mieszkań. Bohaterowie będą musieli opuścić swoje domy na kilka dni. U wszystkich Dorota i jej ekipa zrobią demolkę, a później przeprowadzą spektakularną metamorfozę.

Remont zostanie pokazany krok po kroku, będzie też dużo porad dla oglądających.

Wnętrze jak dusza człowieka

Według prowadzącej, patrząc, jak mieszkają ludzie, można stwierdzić, jakie mają problemy albo mocne strony. Bo mieszkanie to odzwierciedlenie osobowości. Każdy remont należy zacząć od… sprzątania i wyrzucenia zbędnych rzeczy. Warto jeszcze dodać, że ona sama też nie stroni od remontów.

– Ludzie żyją w stagnacji i są przekonani, że tak musi być i nic się nie da zrobić. Dzięki naszemu programowi zaczynają widzieć nowe możliwości – mówi Szelągowska. I trudno jej nie przytaknąć.

EGP

Teleświat

Zobacz również

  • Mówi po włosku, uwielbia odwiedzać słoneczną Italię i gra tam w filmach. Włosi zaś doceniają jego talent. Niedawno Piotr Adamczyk (44) odebrał na Kapitolu w Rzymie nagrodę dla Osobowości Roku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.