Reklama
  • Piątek, 10 marca (09:40)

    Donald Sutherland: Nie idę na emeryturę

Zapytany, skąd bierze się popularność seriali, w których gra (np. „Przekraczając granice”), odpowiada skromnie: – Nie wiem, ja w telewizji oglądam tylko bejsbol i tenis! Jednak fani nie mają złudzeń: Donald jest po prostu fenomenalnym aktorem. Zachwycał zarówno w serialu „M.A.S.H.”, jak i w filmach „Parszywa dwunastka”, „Duma i uprzedzenie” czy „Igrzyska śmierci”.

Donald Sutherland zagrał w grubo ponad stu produkcjach, ale nie zamierza zwalniać tempa. A o zakończeniu kariery w ogóle nie ma mowy! – Emerytura dla aktora to śmierć – powiedział sześć lat temu, gdy odsłonił swoją gwiazdę w Alei Sław. Zapowiedział wtedy: – Będę kontynuował swoją pracę do końca życia! Dziś ma 81 lat i nadal jest zasypywany propozycjami.

Reklama

Wysoki i czarujący, pasuje do każdego filmowego gatunku. I pomyśleć, że jego pierwszym zajęciem była... tresura psów. – Całe szczęście, że nie chciały mnie słuchać. Dzięki temu zacząłem grać – mówi aktor.

KZ

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Mówi po włosku, uwielbia odwiedzać słoneczną Italię i gra tam w filmach. Włosi zaś doceniają jego talent. Niedawno Piotr Adamczyk (44) odebrał na Kapitolu w Rzymie nagrodę dla Osobowości Roku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.