Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (14:00)

    Cindy Crawford. Emerytura? To nie dla niej!

Jej sposób na seksapil? „Nie jest on żadnym sekretem. Nie pal, wysypiaj się, pij mnóstwo wody i znajdź swoją pasję życiową”, zdradziła modelka. Seksapilu dodaje jej też słynny pieprzyk nad wargą. Modelka nie chciała go usunąć i zrobiła z niego swój znak rozpoznawczy.

Reklama

Królowa wybiegu lat 90. Świętuje 50. urodziny. Z tej okazji pojawiły się informacje, że przechodzi na emeryturę, ale Cindy szybko je zdementowała. „Nie podejmuję żadnych ostatecznych decyzji (...). Uwielbiam być częścią świata mody od ponad 30 lat i jeśli ten okres czegoś mnie nauczył, to właśnie tego, żeby nigdy nie mówić nigdy”, napisała na Instagramie.

Wcześniej mówiła też: „Korzystam z faktu, że będę mieć 50 lat, aby celebrować przeszłość, ale i cieszyć się tym, co teraz”. Choć Cindy nie zamyka się na propozycje projektantów, dziś jest raczej bizneswoman, nie modelką.

Rocznie zarabia 250 milionów dolarów. Jej firma produkuje kosmetyki, ubrania, akcesoria wnętrzarskie i wydaje płyty z ćwiczeniami.

Show
Więcej na temat:Nie | cindy | emerytura

Zobacz również

  • Oboje pochodzą z rodzin wielodzietnych. Dlatego, kiedy dwa lata temu wzięli ślub, szybko stało się jasne, że powiększenie rodziny to kwestia czasu. I w styczniu żona Tomasza Schuchardta (31) –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.