Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (15:05)

    Andrzej „Piasek” Piaseczny wraca do sił po operacji

W minionym roku zaczęło szwankować mu zdrowie. Trafił do warszawskiego szpitala.

Z przytupem wszedł w nowy rok. Transmitowany na żywo przez TVN występ Andrzeja „Piaska” Piasecznego (46) w stolicy na sylwestrowej gali „Hello 2017!” należał do najgoręcej przyjętych przez widownię. Po miesiącach ciszy medialnej wokalista znowu jest na topie, a jego fani szaleją.

W internecie zasypują swego idola pytaniami o nową płytę, która – jeśli wierzyć zapewnieniom artysty – ma ukazać się jeszcze w tym roku. Miłym akcentem dla słynnego „Piaska” był także pod koniec roku udział w 7. edycji „The Voice of Poland”, którą wygrał jego podopieczny Mariusz Grędziński.

W piątej dekadzie życia coraz bardziej trzeba cenić i dbać o własne zdrowie

Reklama

Na dobrych wspomnieniach minionego roku pojawiła się jednak rysa. Niestety, u pana Andrzeja pojawiły się problemy ze zdrowiem, i to nie błahe, bo skończyły się pobytem w szpitalu i wymagały interwencji chirurgicznej. Znany muzyk trafił na oddział przyjęć Wojskowgo Instytutu Medycznego w Warszawie przy ulicy Szaserów z silnymi bólami, których źródło trudno było zdiagnozować. Był w bardzo poważnym stanie. Ból sprawiał, że wokalista z trudem utrzymywał równowagę. Lekarze natychmiast się nim zajęli.

– Zespół chirurgów zdecydował, że sytuacja jest na tyle poważna, że może nawet zagrażać życiu pacjenta. Nie wolno czekać, bezzwłocznie musi być przeprowadzony zabieg. „Piasek” został zoperowany przez najlepszych specjalistów w Warszawie. Wszystko się powiodło, bez żadnych komplikacji i powikłań – ujawnia nam informator, który był świadkiem tego zdarzenia.

Po udanym zabiegu pan Andrzej szybko dochodzi do siebie. W niedługim czasie po zabiegu mógł już opuścić szpital i wrócił do swojego domu na wsi koło Warszawy, w którym czuje się najlepiej i gdzie zawsze najszybciej wraca do zdrowia. – Opuszczam Warszawę jak tylko kończy się moja praca. Cenię sobie spokojne życie poza show-biznesem i głównie na nim się skupiam – powiedział kiedyś pan Andrzej dziennikarzowi „Twojego Imperium”. W 2017 roku panu Andrzejowi życzymy dużo zdrowia!

BG

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Profesor sztuk teatralnych i dziekan Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST. Wybitny aktor teatralny, filmowy i radiowy. Choć Krzysztof Globisz (60) na swoim koncie ma niezapomniane filmowe... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.