Reklama
  • Poniedziałek, 7 marca 2016 (10:05)

    Agnieszka Więdłocha - nowa gwiazda polskiego kina

Miała zostać, podobnie jak jej babcia, dentystką. Jednak zaskoczyła rodzinę i zdała do szkoły filmowej. To była dobra decyzja – z Agnieszką lubią pracować słynni aktorzy i świetni reżyserzy.

Reklama

Świeżo upieczona (styczniowa) trzydziestolatka ma już w swoim portfolio role w aż trzech superpopularnych produkcjach – „Czas honoru”, „M jak Miłość” i „Lekarze”. Teraz pokaże się w kolejnym wcieleniu – na antenie Polsatu startuje nowy serial „Powiedz tak”.

Agnieszka Więdłocha zagra Justynę, najlepszą przyjaciółkę Basi (znana m.in. z „Prawa Agaty” Katarzyna Zawadzka) i dziewczynę Bartka (Nikodem Rozbicki z „Singielki”).

– Żywiołowa, bezkompromisowa optymistka, która wierzy, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście – mówi o swojej bohaterce aktorka.

Zupełnie inną osobą jest Ania z bijącej właśnie rekordy frekwencji w kinach komedii romantycznej „Planeta singli”. Ania to odrobinę wycofana, niewierząca we własne siły, ale za to poszukująca prawdziwej miłości nauczycielka muzyki.

Rola Agnieszki Więdłochy pięknie skontrastowana z bezczelnym Tomkiem (Maciej Stuhr) sprawia, że film ma szansę stać się hitem na miarę hollywoodzką. Czy to spowoduje, że aktorka zyska w kinie pozycję podobną do tej, jaką osiągnęła w telewizji? A może przyjdzie pora na pokazanie się w jakimś show?

Telemax

Zobacz również

  • Pierwszy krok w kierunku Oscara został zrobiony. Emma Stone otrzymała Złoty Glob dla najlepszej aktorki. Oczywiście jeśli „La La Land” zostanie zakwalifikowany. Gdy piszemy te słowa, jeszcze nie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.