Reklama
  • Poniedziałek, 7 marca 2016 (10:05)

    Agnieszka Więdłocha - nowa gwiazda polskiego kina

Miała zostać, podobnie jak jej babcia, dentystką. Jednak zaskoczyła rodzinę i zdała do szkoły filmowej. To była dobra decyzja – z Agnieszką lubią pracować słynni aktorzy i świetni reżyserzy.

Reklama

Świeżo upieczona (styczniowa) trzydziestolatka ma już w swoim portfolio role w aż trzech superpopularnych produkcjach – „Czas honoru”, „M jak Miłość” i „Lekarze”. Teraz pokaże się w kolejnym wcieleniu – na antenie Polsatu startuje nowy serial „Powiedz tak”.

Agnieszka Więdłocha zagra Justynę, najlepszą przyjaciółkę Basi (znana m.in. z „Prawa Agaty” Katarzyna Zawadzka) i dziewczynę Bartka (Nikodem Rozbicki z „Singielki”).

– Żywiołowa, bezkompromisowa optymistka, która wierzy, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście – mówi o swojej bohaterce aktorka.

Zupełnie inną osobą jest Ania z bijącej właśnie rekordy frekwencji w kinach komedii romantycznej „Planeta singli”. Ania to odrobinę wycofana, niewierząca we własne siły, ale za to poszukująca prawdziwej miłości nauczycielka muzyki.

Rola Agnieszki Więdłochy pięknie skontrastowana z bezczelnym Tomkiem (Maciej Stuhr) sprawia, że film ma szansę stać się hitem na miarę hollywoodzką. Czy to spowoduje, że aktorka zyska w kinie pozycję podobną do tej, jaką osiągnęła w telewizji? A może przyjdzie pora na pokazanie się w jakimś show?

Telemax

Zobacz również

  • Oboje pochodzą z rodzin wielodzietnych. Dlatego, kiedy dwa lata temu wzięli ślub, szybko stało się jasne, że powiększenie rodziny to kwestia czasu. I w styczniu żona Tomasza Schuchardta (31) –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.