Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (15:00)

    Agnieszka Chylińska na ratunek małżeństwu

Wokalistka zabiera męża i dzieci na egzotyczne wakacje. Chce w ten sposób zażegnać kryzys w związku.

Turkusowe morze, biały piasek, palmy... W Polsce w najlepsze trwa zima, ale Agnieszka Chyliń ska (40) wraz mężem Markiem i dziećmi: Ryszardem (10), Esterą (6) i Krystyną (3) już niedłu go będzie odpoczywać w tropikach.

Reklama

– Walizki od dawna mają spakowane i wprost nie mogą się doczekać dalekiej wyprawy – zdradza „Na żywo” znajoma gwiazdy. – Aga zrezygnowała z występów w styczniu, bo chce ratować swoje małżeństwo. Wierzy, że egzotyczna podróż dobrze zrobi jej związkowi – kwituje nasze źródło.

Z dala od Polski, a więc i wścibskich paparazzich, wokalistka chce odbudować to, co straciła w ciągu ostatnich lat – poczucie bliskości z ukochanym i spełnienie w roli matki. Jak sama przyznała, jej związek trapi poważny kryzys.

W wywiadach, których udzieliła podczas promocji płyty „Forever Child”, Chylińska zburzyła swój, funkcjonujący w mediach, obraz idealnej żony i partnerki.

– Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak jak się układa – wyznała. Opowiedziała, że zaczęła dusić się w roli strażniczki domowego ogniska, która spełnia się jako pisarka książek dla dzieci i jurorka programu „Mam Talent”.

Mocny, rockowy album, który nagrała po 7 latach milczenia, był wyrazem jej buntu i chęci wyrwania się z roli, jaką grała. – Ja się trochę pogubiłam – przyznała gwiazda. Czy wakacje z bliskimi pozwolą się jej odnaleźć?

Na żywo

Zobacz również

  • To ona, obok takich sław jak: Meryl Streep, Isabelle Huppert i Emmy Stone, triumfowała podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Statuetkę zdobyła za rolę w dramacie „Fences”. W przypadku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.